Stupromilowy biznes - Ekonomiczna gra imprezowa. Tanie oferty ze sklepów i opinie.

chwilowy brak towaru

  • Producent: Games
  • Kategoria: Gry planszowe

Masz już dość kupowania czerwonych domków i zamieniania ich na żółte hotele? Chciałbyś dowiedzieć się jak zrobić dobrą tequilę i jak na niej zarobić? Uruchom własną produkcję alkoholu! Whisky, Gin, Wódka, Rum? Co chciałbyś produkować? Stupromilowy Biznes to pierwsza strategiczna gra na rynku, w której tworzysz i zarządzasz biznesem alkoholowym.

Jednym z ważniejszych Twoich zadań będzie stworzenie własnej linii produkującej napoje sponiewierające, którą obsługują Chomiki z New Jersey. Pamiętaj jednak, iż produkcja alkoholu na własne kopyto wymaga wielkiej gotówki!

Aby było Cię stać na taki luksus, wcześniej musisz zainwestować w mniejsze biznesy w różnych unikalnych branżach. Biznesy – w co inwestować? Stupromilowy Biznes otwiera dużo możliwości zainwestowania Twoich WOW (w skrócie: wszelkich Obowiązująca Waluta) m.in.

w: - produkcję Bestsellerowych Kryminalnych Atlasów Geograficznych - wyszukiwarkę trufli „AskthePig" - WOOP-WOOP-WOOP, czyli wydobyciu gazu łupkowego i dużo innych, mniej lub bardziej pokręconych biznesów...

Każdy biznes daje Ci inne możliwości. Są biznesy automatyczne, które rozszerzają twoją kasę bez kiwnięcia racicą. Dzięki innym możesz robić kuku swoim przeciwnikom. Są również biznesy które wymagają zaangażowania czasu aby potem sporo zyskać … albo stracić (zależnie od koniunktury na rynku).

Linie produkcyjne Każda linia produkcyjna składa się z czterech oddzielnych komponentów, które należy skompletować żeby uruchomić produkcję. Należą do nich: przetwórnia, destylarnia, produkcja butelek i rozlewnia.

Strategia ekonomiczna W grze wcielacie się w jedną z 12 biznes-postaci, m.in.: Sz Kot, Madein Hiena, Rekin Biznesu, Królik Samogon … każda z nich ma określona charakterystykę i parametry specjalne, które wpływają na przyjmowaną strategię rozgrywki.

W tej grze nie ma równości i sprawiedliwości, ponieważ każda postać rozpoczyna z innym majątkiem na starcie. Sz Kot – na przykład ze względu na swoje skąpstwo i umiejętności negocjacyjne potrafi kupować inwestycje za bezcen.

Krecik Dziurczyńca – nie może posiadać żadnych biznesów, ale ze względu na to że jest specjalistą Unii Euroleśnej może pobierać opłaty z tytułu kontroli w dowolnych biznesach innych graczy. Wygrają Ci, którzy potrafią inwestować swój kapitał w sposób najistotniej odpowiadający charakterystyce postaci.

Cel Graczy Wiadomo, iż nie tylko dla pieniędzy zwierzak żyje. Bogactwo nie jest i nie może być celem samym w sobie, zatem musi być jakiś cel wyższy. Ważniejsza od bogactwa jest sława. A sławę może Ci przynieść zwycięstwo w grze!

posiadajątek zdobyty podczas gry służy do przejścia Ścieżki Zwycięstwa pilnowanej poprzez czterech Strażników tak przerażających, iż na ich widok 57% populacji lasu gubi sierść, a pozostała część nie gubi sierści, bo ma pióra.

Drogę tą okupują Sęp Podatkowy, Wściekły Bizon-Esmen, Chuck Tester Trzeźwości i Zmutowany Dzik Koczownik. Efektywne i kosztowne negocjacje z tymi ziomkami pozwolą zdobyć Legendarny Puchar Władcy Promili – który jest potwierdzeniem statusu największego Biznes-zwierza w całym Stupromilowym Lesie.

Kto pierwszy podejmie wyzwanie żeby przejść ścieżkę zwycięstwa? Kto pierwszy tam zbankrutuje? Kto pierwszy wygra wszystkie negocjacje i odbierze puchar? Dobra zabawa przy kieliszku Gra jest dedykowana dla osób pełnoletnich - zgodnie z ideą Stupromilowego Lasu, idealnie nadaje się na towarzyskie spotkania ze znajomymi przy 40% procentowej wodzie ognistej.

Picie jest elementem rozgrywki, sprytnie wplecionym w różne działania graczy w ramach prowadzonych działań biznesowych. UWAGA! Alkohol możesz swobodnie zastąpić dowolnym napojem. Nie zwlekaj! Zostań dumnym mieszkańcem Stupromilowego Lasu i dołącz do grona idealnych biznesmenów nietrzeźwo myślących, niczym Żubr PromileTeusz lub Madein Hiena.

Inwestuj w pozornie absurdalne biznesy! Buduj pozornie niepozorne linie produkujące płynne procenty! Zostań najlepszym biznes-zwierzem w Stupromilowym Lesie! Zagraj tak, by kojot Lemon opowiadał legendy o Twoich dokonaniach!

Top produkty w kategorii: Gry planszowe