Time Stories (5901549927979). Tanie oferty ze sklepów i opinie.

chwilowy brak towaru

  • Producent: REBEL
  • Kategoria: Gry planszowe

ZOSTAŃ STRAŻNIKIEM CZASU!

istotnie oryginalna gra narracyjna.
Tytuł z pierwszej trzydziestki prestiżowego rankingu BoardGameGeek.

Wiek: od 12 lat
liczba graczy: 2-4
Czas gry: ok. 90 minut
Wydawca: Rebel
Projektant: Manuel Rozoy
Wydanie: polskie

NA CZYM POLEGA GRA?
Witajcie agenci! Wasze szkolenie dobiegło końca, lada moment dostaniecie swój pierwszy przydział. Wasze drużyny zostaną przeniesione w czasie, a waszym zadaniem będzie odnaleźć i zapobiec powstaniu paradoksu czasowego, jaki może wystąpić w przeszłości, ratując tym samym teraźniejszość i przyszłość. Komunikujcie się ze sobą i współpracujcie tak, by pokonać wszelkie niebezpieczeństwa, które staną wam na drodze.
Nie wiemy, gdzie wystąpi paradoks i jaki będzie miał charakter, więc zanim zaczniecie działać, musicie poznać otoczenie i zidentyfikować swoje cele. Wykonajcie swoją misję, tak szybko, jak jedynie jest to realne. Pamiętajcie, że możecie podchodzić do każdego zadania tyle razy, ile będzie to konieczne. Każda iniekcja tachionowa zezwalająca na przeniesienie waszych umysłów do ciał określonych osób kosztuje niemałą fortunę, dlatego nie zawiedźcie nas!
Witaj w "T.I.M.E Stories" - narracyjnej grze planszowej!
Jako członkowie tajnej organizacji T.I.M.E będziecie odwiedzać rozmaite lokacje w ramach podróży do potężnego momentu w historii świata. Wasz cel jest jeden - odkryć tajemnicę i rozwikłać zagadkę tak, by osiągnąć zamierzony efekt. Brzmi prosto. Brzmi trywalnie. Lecz wcale "T.I.M.E Stories" takie nie jest.
Będziecie przeżywać przygody w różnych światach, też rzeczywistościach równoległych do naszej, widząc wszystko oczami swych bohaterów. Czeka na was całe spektrum możliwości - od walki, przeszukiwania, rozmów... Aż do zadań pamięciowych i takich, w których musicie wykazać się sprytem.
Czas jest waszą najcenniejszą walutą, ponieważ maszyna przenosząca was wstecz, robi to tylko do określonego punktu w czasie. Oczywiście, za każdym razem możecie wrócić do tej epoki z powrotem, jednak musicie zacząć grę od początku. Każda partia to niesamowite wydarzenie, a gracze skupieni są nie tylko na mechanice gry, ale także na odgrywaniu postaci.
Gracze będą walczyć i prowadzić poszukiwania, starając się zastosować spryt i zdobywając zaufanie poznanych postaci... Oraz pozostałych agentów. Każdy gracz będzie miał sposobność wcielić się w swoją postać i odgrywać ją w takim zakresie, w jakim jedynie będzie chciał.
dużo gier proponuje wysoką regrywalność, lecz to co proponuje "T.I.M.E Stories" to wielokrotne rozgrywki na jednym wyłącznie scenariuszu. Jedno jest pewne - nie wygracie za pierwszym razem. Najpewniej nie wygracie również po raz drugi czy trzeci. Lecz wciąż musicie się starać, ponieważ w niedalekiej przyszłości czekają na was już powiększenia zawierające dopełniające misje. W podstawowej wersji gry odszukamy niesamowity scenariusz "Azyl", przenoszący nas do Paryża 1921 roku.
Każdy scenariusz gry to nowy świat, świeże postacie, nowe zasady i nowe niespodzianki.
Edycja podstawowa posiada system do gry "T.I.M.E Stories" oraz pierwszy scenariusz zatytułowany "Azyl".
Ze względu na kooperacyjny charakter gry możliwe jest także jej rozgrywanie w trybie jednoosobowym - gracz prowadzi wówczas samodzielnie 2 postacie.

UWAGA: Wydanie gry pochodzi z kampanii na Wspieram.to i gromadzi uzupełniające karty (męskie i kobiece odpowiedniki postaci).

Zawartość pudełka:
8 pionów Agentów • znacznik czasu • znacznik grupy • kość Kapitana czasu • 6 kości akcji • 61 żetonów tarcz • 140 żetonów zasobów • 30 punktów życia • 24 żetony zadań • plansza • instrukcja • scenariusz "1921 n.e. Azyl"

rozmiary opakowania: 297 x 297 x 72 mm

Do kart można dokupić pasujące koszulki:
Rebel 70x120 mm "Tarot" - opak. 100 szt.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Gry planszowe